GM DİSCOVERY

Tüm General Mobile  marka ürünlerinizde Ekran değişimi, sıvı temas onarımı ve anakart tamiratı uzman kadromuz tarafından yapılarak sizlere profesyonel çözümler sunuyoruz.  

FORUM

Foruma konu açarak, sorularınızın cevabını sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz. Foruma açılan tüm konular site yöneticisi tarafından onaylandıktan sonra yayına alınmaktadır. Foruma konu açabilmek için lütfen sizden istenilen bilgileri eksiksiz olarak doldurunuz. Daha önce açılmış olan konuları görebilmek için sayfayı aşağı doğru sürükleyiniz.

Cep telefonu açılmıyor. ibrahim kaya 13.03.2016 00:00:00
General Mobile Discovery 1 Cep telefonum açılmıyor. Şarja takılınca şarjda almıyor. Yapabilir misiniz, yapılırsa maliyeti ne olur.
Sn. Kullanıcı cihazınızın onarımı mümkündür cihazınızı tarafımıza ulaştırmanız durumunda arıza tespitini yaparak tarafınıza bilgi verilmektedir.
Kapandi Sahip 15.02.2016 00:00:00
Slm hocam benim discovery 1 bir hafta önce kapandı ve bir daha hic acilmadi ve şarjda almiyor hic bir tik yok .ve ekranı ise sağ alt köşesi biraz kalkmiş acaba acilmamasinin nedeni bumuduur yoksa ana kartta midır? Yapilabilr mi, fiyati ne kadardir?
Sn. Kullanıcı cihazınızı tarafımıza ulaştırmanız durumunda arıza tespitini yaparak tarafınıza bilgi verebiliriz. cihazınızda donanımsal bir problem gözükmektedir.
telefon ısınması Buse Buyukalan 3.02.2016 00:00:00
merhaba.benim telefonuma çok az su kaçtı fakat anında önlem aldım.daha sonrasında telefonumun ses tuşları ,kilit tusu bozuldu ve ekrana format atması gereken root yazıları çıktı.telefoncuya götürdüm yazılım lazım dedi .zaten garantisi dolduğu için telefonumu verdim ve yazılım attılar daha sonrasında hem kamera hem flaşh bozuldu .kameraya bağlanılamıyor sorunu vermeye başladı tekrar telefoncuya sordum sorunun kendilerinden olmadığını söylediler.2gün önce olmustu ve bugun telefonum aşırı ısınmaya başladı .eğer telpaya yollasam yaparlar mı ? ve fiyatı sizce ne kadar tutar.şimdiden teşekkür ederim.iyi çalışmalar.
Sayın kullanıcı, cihazın sıvı temas olduğundan dolayı bu arızalar gayet doğal. sıvı alan cihaz bir zaman normal çalışır gibi olsa da sonradan bu tarz sorunlar vermesi kaçınılmazdır. cihaza yazılım atan servisin bir kabahati yoktur. cihazı telpa onaramaz. yetkili servislerde mekanik onarım dışında işlem yapılmamaktadır. mekanik onarım ise anakart, lcd , soket , kasa değişimi gibi kısıtlı parça değişimlerinden ibarettir. sizin cihazınıza anakart değişimi teklif edeceklerdir. bu durumda işlem maliyeti cihazın fiyatına yakın olacaktır. cihazı bize ulaştırırsanız anakartınızı onarıp sorunu giderebiliriz. cihaz bize ulaştıktan sonra yapılacak arıza tespitten sonra size fiyat bilgisi verilecek, onaylamanız durumunda onarım yapılacaktır. iade isterseniz ise herhangi bir ücret ödemeyeceksiniz.