LG D958 G FLEX

FORUM

Foruma konu açarak, sorularınızın cevabını sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz. Foruma açılan tüm konular site yöneticisi tarafından onaylandıktan sonra yayına alınmaktadır. Foruma konu açabilmek için lütfen sizden istenilen bilgileri eksiksiz olarak doldurunuz. Daha önce açılmış olan konuları görebilmek için sayfayı aşağı doğru sürükleyiniz.

Lg G Flex Ramazan AYDIN 29.03.2016 00:00:00
merhabalar... Lg g flex 1 cihazıma d802 romu attım yanlışlıkla... Cihazdan açılış sesi geliyor ama onun dışında ne ekran geliyor nede pc ye bağlayınca tepki vermiyor... Çözümü mümkünmüdür acaba?
Sn. Kullanıcı cihazınızın onarımı mümkündür. Cihazınızı tarafımıza ulaştırmanız durumunda tarafınıza bilgi verilmektedir.
lgl23 brick problemi fatih coşkun 30.01.2016 00:00:00
merhaba cihazım root sonrası yuklediğim kernel'den dolayı brick oldu,bilgisayar görmüyor ve götürdüğüm teknik servisler çözüm bulamadı... sorum şu ; anakart değişimiyle sorun çözülebilirmi? yoksa cihazı çöpemi atayım...
Sn. Kullanıcı brick cihazlarda onarım yapılmaktadır cihazınızı tarafımıza ulaştırmanız durumunda arıza tespiti yaparak tarafınıza bilgi verilmektedir.