LG E960 Nexus 4

FORUM

Foruma konu açarak, sorularınızın cevabını sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz. Foruma açılan tüm konular site yöneticisi tarafından onaylandıktan sonra yayına alınmaktadır. Foruma konu açabilmek için lütfen sizden istenilen bilgileri eksiksiz olarak doldurunuz. Daha önce açılmış olan konuları görebilmek için sayfayı aşağı doğru sürükleyiniz.

Ekran kararıyor İBRAHİM ATALAY 29.08.2016 00:00:00
Merhaba kolay gelsin telefonumun ekranı bazen tamamen olmasada baya bi kararıyor güç düğmesine basıyorum defalarca bi ara normale dönüyor ama bu her zaman olmuyor bide karardığında titriyor ekran
Sn. Kullanıcı cihazınızı tarafımıza ulaştırmanız durumunda arıza tespitini yaparak tarafınıza bilgi verebiliriz.
nexus 4 anakart tamir Alican akyar 27.06.2015 00:00:00
Nexus 4`e recovery menuden bir kernel flashladim ve flashlarken ekran gidip geldi sonra complete deedi ve bende reboot yaptim ve ekran acilinca ekran geliyor siyah isik yaniyor ekranda yazi falan hicbirsey yazmiyor.Sonra sarji/bitti ve bende sarja taktim ve kirmizi led isik yanip sondu 15-20 saniye sonra ekran acildi ayni siyah ekran var ( ekranin isigi yaniyor ama goruntu falan yok sadece isik yaniyor)
Sayın kullanıcı, cihazın boot çökmüştür. Jtag yapılıp yeniden rom yüklenmelidir. Fiyatı 120 tl olup onarım 3 iş günü sürebilir.
kendini kapatıyor çağlar yalçın 19.06.2015 00:00:00
nexus 4 cihazım açılıyor bir süre sonra kapanıyor açmam da uzun sürüyor google yazısından sonra da o kapatmayı yapıyor arızası nedir
sayın kullanıcı, muhtemelen batarya arızası olabilir. büyük ihtimal batarya değişimiyle cihaz düzelecektir. batarya değişimi ortalama 100 tl civarı tutar onarımı 1 iş günü sürebilir.