LG G4 H815TR

LG G4 H815 Cihazın en sık görülen sorunlar qualcomm hs usb qdloader 9008 hatası, şebeke sorunu, lcd ışık sorunu, ve açılmama sorunudur. LG cihazlarında yaptığımız AR-GE çalışmaları sonucu bu sorunlarda %95 başarı oranına ulaşan firmamız tüm lg ürünlerinde sizlere uzman çözümler sunmaktadır.

    qualcomm hs usb qdloader 9008 hatası :  Firmamızın yaptığı AR-GE sonucunda çözümü bulunan bir sorundur.  Üç farklı şekilde görülen bu sorunun hangi şartlarda oluştuğu önemlidir.

  1. Yazılımsal olarak görülen qualcomm hs usb qdloader 9008 hatası : Çözümü cihaza jtag yaparak boot bölümünü düzeltmek suretiyle yeniden yazılım atmaktır. Bu taraz arızalar genelde yazılım güncellemesi yaparken , cihazın şarj alma durumundayken veya uygulama yükleme silme aşamasında görülür. Fiziksel bir müdahale görmeden doğrudan yazılım çökmesine bağlı sorunlardır. Bu tarz cihazlarda başarı oranımız %100 dür.
  2. Yazılımsal sorunlardan kaynaklı  qualcomm hs usb qdloader 9008 hatası mmc (nand bellek) bozulması:  Bu tarz cihazlarda mmc yanlış yazılım denelerinden, bozuk uygulamalardan veya şarjın uygulama silmesi veya yüklemesi esnasında bitmesinden kaynaklı  mmc içinde bölüm hatası oluşmasından kaynaklıdır. Bu sorun görülen cihazlar jtagla düzelmez.  Jtagla bağlantı kurulsa bile yazım hatası verir. Bu tarz sorunda başarı oranımız %100 dür. Cihazın mmc entegresini değiştirerek jtag yapıp yazılım yüklemesi yapılır. Mmc entegresini siensi kesiciyle söküm yapıldığı için işlem %100 başarıya ulaşır.
  3. İşlemci ve ram ile mmc nin haberleşmemesinden kaynaklı  qualcomm hs usb qdloader 9008 hatası : Bu tarz sorunlar genelde darbe sonrası işlemci veya ramda oluşan çatlaklardan kaynaklıdır. Jtagla cihaza bağlanılamaz ve işlemci ram değişmeden arıza düzelmez. İşlemci kodları modellere göre değişkenlik gösterdiği için işlemci değişimi mümkün olmayıp anakart değişimi yaparak sizlere kalıcı çözümler sunmaktayız

LG G4 (H815) şebeke sorunları yazılımsal değil mekanik sorunlar sonrasında oluşmaktadır. Firmamız model kodlu G4 H815 üzerinde yaptığı AR-GE sonucu %100 başarıya ulaşmıştır.
genelde darbe kaynaklı oluşan şebeke sorunlarında görülen kapalı alanda çekmeme sorunu, servis yok sorunu, null sorunu çözüme ulaşmıştır. 

FORUM

Foruma konu açarak, sorularınızın cevabını sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz. Foruma açılan tüm konular site yöneticisi tarafından onaylandıktan sonra yayına alınmaktadır. Foruma konu açabilmek için lütfen sizden istenilen bilgileri eksiksiz olarak doldurunuz. Daha önce açılmış olan konuları görebilmek için sayfayı aşağı doğru sürükleyiniz.