LG H955TR G Flex 2

LG G FLEX 2 H955 Cihazın en sık görülen sorunlar qualcomm hs usb qdloader 9008 hatası, şebeke sorunu, ses sorunu, ve açılmama sorunudur. LG cihazlarında yaptığımız AR-GE çalışmaları sonucu bu sorunlarda %95 başarı oranına ulaşan firmamız tüm lg ürünlerinde sizlere uzman çözümler sunmaktadır.

    qualcomm hs usb qdloader 9008 hatası :  Firmamızın yaptığı AR-GE sonucunda çözümü bulunan bir sorundur.  Üç farklı şekilde görülen bu sorunun hangi şartlarda oluştuğu önemlidir.

  1. Yazılımsal olarak görülen qualcomm hs usb qdloader 9008 hatası : Çözümü cihaza jtag yaparak boot bölümünü düzeltmek suretiyle yeniden yazılım atmaktır. Bu taraz arızalar genelde yazılım güncellemesi yaparken , cihazın şarj alma durumundayken veya uygulama yükleme silme aşamasında görülür. Fiziksel bir müdahale görmeden doğrudan yazılım çökmesine bağlı sorunlardır. Bu tarz cihazlarda başarı oranımız %100 dür.
  2. Yazılımsal sorunlardan kaynaklı  qualcomm hs usb qdloader 9008 hatası mmc (nand bellek) bozulması:  Bu tarz cihazlarda mmc yanlış yazılım denelerinden, bozuk uygulamalardan veya şarjın uygulama silmesi veya yüklemesi esnasında bitmesinden kaynaklı  mmc içinde bölüm hatası oluşmasından kaynaklıdır. Bu sorun görülen cihazlar jtagla düzelmez.  Jtagla bağlantı kurulsa bile yazım hatası verir. Bu tarz sorunda başarı oranımız %100 dür. Cihazın mmc entegresini değiştirerek jtag yapıp yazılım yüklemesi yapılır. Mmc entegresini siensi kesiciyle söküm yapıldığı için işlem %100 başarıya ulaşır.
  3. İşlemci ve ram ile mmc nin haberleşmemesinden kaynaklı  qualcomm hs usb qdloader 9008 hatası : Bu tarz sorunlar genelde darbe sonrası işlemci veya ramda oluşan çatlaklardan kaynaklıdır. Jtagla cihaza bağlanılamaz ve işlemci ram değişmeden arıza düzelmez. İşlemci kodları modellere göre değişkenlik gösterdiği için işlemci değişimi mümkün olmayıp anakart değişimi yaparak sizlere kalıcı çözümler sunmaktayız

LG G FLEX 2 H955 şebeke sorunları yazılımsal değil mekanik sorunlar sonrasında oluşmaktadır. Firmamız model kodlu LG G FLEX 2 H955 üzerinde yaptığı AR-GE sonucu %100 başarıya ulaşmıştır.
genelde darbe kaynaklı oluşan şebeke sorunlarında görülen kapalı alanda çekmeme sorunu, servis yok sorunu, null sorunu çözüme ulaşmıştır. 

FORUM

Foruma konu açarak, sorularınızın cevabını sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz. Foruma açılan tüm konular site yöneticisi tarafından onaylandıktan sonra yayına alınmaktadır. Foruma konu açabilmek için lütfen sizden istenilen bilgileri eksiksiz olarak doldurunuz. Daha önce açılmış olan konuları görebilmek için sayfayı aşağı doğru sürükleyiniz.

LG FLEX 2 TELEFON AÇILMIYOR Aykut arslan 6.11.2016 00:00:00
Merhabalar LG Flex 2 Telefona sahibim telefonum aniden kendi kendine kapandı telefon tamir işi ile uğraşan kişilere götürdüğüm zaman telefon Anakart bozuk ve yeni Anakart ile tekrar cihazı açabileceklerini söylediler sizde bu telefona ait Başka bozuk Cıhazların Anakartını Takma Şansınız yokmu Artı Takarsanız ne kadar olur
Sn. Kullanıcı cihazı tarafımıza ulaştırmanız durumunda arıza tespitini yaparak tarafınıza bilgi verilmektedir.
g flex 2 anakart yusuf erdeger 14.03.2016 00:00:00
Merhabalar anakart fiyatı nedir lg g flex 2 için ?
Sn. Kullanıcı cihazınızın anakartı elimizde mevcut değildir cihazınızın tarafımıza ulaştırmanız durumunda arıza tespitini yaparak anakartınızı onarabiliriz