SONY XPERİA C5 ULTRA

Tüm SONY marka ürünlerinizde Ekran değişimi, sıvı temas onarımı ve anakart tamiratı uzman kadromuz tarafından yapılarak sizlere profesyonel çözümler sunuyoruz.  

FORUM

Foruma konu açarak, sorularınızın cevabını sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz. Foruma açılan tüm konular site yöneticisi tarafından onaylandıktan sonra yayına alınmaktadır. Foruma konu açabilmek için lütfen sizden istenilen bilgileri eksiksiz olarak doldurunuz. Daha önce açılmış olan konuları görebilmek için sayfayı aşağı doğru sürükleyiniz.

Sony c5 anakart arızası Büşra aksoy 18.05.2016 00:00:00
Merhaba evkurdan sony c5 aldık taksitle alındı Kasım ayında ve cihaz yazılım güncellemesi yaparken kapandı ve bir daha açılmadı servise gönderdik anakartın yandığını ve servisin karşılamadığı söylendi anakartta fiziksel Arıza gözlendiği söylendi böyle bir etki nasıl yapıldı anlamadık cihaz garantili ve daha taksidi bitmedi nasıl bir yol izleyebilirz yardımcı olur musunuz ailede herkes sony kullanıyor mağdur durumdayız kimse ilgilenmiyor yardımlarınızı bekliyorum iyi çalışmalar
Sn. Kullanıcı cihazınızı tarafımıza ulaştırmanız durumunda arıza tespitini yaparak tarafınıza bilgi verilmektedir. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz 0216 314 43 65
ana kart değişimi TUNAHAN ÜNLÜ 10.05.2016 00:00:00
ana kart değişim ücreti ne kadardır ve süresi
Sn. Kullanıcı cihazınızın anakartı elimizde mevcut değildiri
VİDEO'LARDA DONMA SORUNU betül kalav 19.03.2016 00:00:00
Merhaba, ben sony xperia c5 ultra kullanıyorum. video'yu kamera albümünde, resimlerde,izlediğim zaman donma olmuyor fakat video'lar kısmında izlediğimde donma oluyor ekran bu şekilde bir kaç saat kaldıktan sonra tekrar normale dönüyor. devamlı bu şekilde oluyor.neden kaynaklanıyor olabilir bu konuda bilgi verirmisiniz. teşekkürler..
Sn. Kullanıcı cihazınızın onarımı mümkündür onarım süresi 2 iş günü olup ücreti 60 TL'dir.