SONY XPERİA Z1 COMPACT

Tüm SONY marka ürünlerinizde Ekran değişimi, sıvı temas onarımı ve anakart tamiratı uzman kadromuz tarafından yapılarak sizlere profesyonel çözümler sunuyoruz.  

FORUM

Foruma konu açarak, sorularınızın cevabını sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz. Foruma açılan tüm konular site yöneticisi tarafından onaylandıktan sonra yayına alınmaktadır. Foruma konu açabilmek için lütfen sizden istenilen bilgileri eksiksiz olarak doldurunuz. Daha önce açılmış olan konuları görebilmek için sayfayı aşağı doğru sürükleyiniz.

Sony xperia z1 Compact şarj sorunu Ökkeş bahar 22.02.2016 00:00:00
Merhaba çalışmalarınızda başarılar Sony xperia z1 Compact kullanıyorum 14 aydır. Yaklaşık 2 aydır telefon yüzde 40 filan olunca aniden şarj bitiyor hızlı şekilde 5 dakika sürmeden batarya bitiyor ve telefon kapanıyor yüzde 50-40 kadar normal gidiyor kullanımı ondan sonra birden boşalıyor şarj?bu konuda ne yapmalıyım?telefon faturalı belçikadan alınma yurtiçi kayıtlı
Sn. Kullanıcı cihazınızı tarafımıza ulaştırmanız durumunda arıza tespiti yaparak tarafınıza fiyat bilgi verilmektedir.
z1c eyyub 10.02.2016 00:00:00
selamlar öncelikle benim Z1 compact model telefonum var ve sorunum şebeke ile alakalı. yaklaşık 3 hafta önce telefonum yer ve zaman belirtmeden şebekesi kopmaya başladı ve yine kendi kendine çekmeye yeniden başlıyor bu bazen 3 dk bazen 6 sn sürüyor full H+ çektiği yerden kopabiliyor. elle ağ aradığım zaman da çektiği zamanlar turkcell vodafone ve avea yı görüyor ama tabi ki avea ya bağlanıyor, ama şebeke koptuğu zaman hiçbirini görmüyor. beni yönlendirin lütfen.
Sn. Kullanıcı cihazınızın onarımı mümkündür tarafımıza ulaştırmanız durumunda arıza tespiti yaparak tarafınıza bilgi verilmektedir.