SONY XPERİA Z2

Tüm SONY marka ürünlerinizde Ekran değişimi, sıvı temas onarımı ve anakart tamiratı uzman kadromuz tarafından yapılarak sizlere profesyonel çözümler sunuyoruz.  

FORUM

Foruma konu açarak, sorularınızın cevabını sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz. Foruma açılan tüm konular site yöneticisi tarafından onaylandıktan sonra yayına alınmaktadır. Foruma konu açabilmek için lütfen sizden istenilen bilgileri eksiksiz olarak doldurunuz. Daha önce açılmış olan konuları görebilmek için sayfayı aşağı doğru sürükleyiniz.

ankart emre 2.08.2016 00:00:00
Anakart kırıldı anakart değişimi yapıyomusunuz
Sn. Kullanıcı cihazınızın anakartı elimizde mevcut değildir.
xperia z2 dokunmatik donması murat yaşa 17.06.2016 00:00:00
AYŞE HİLAL EZBER arkadaşımızın bahsettiği sorunun aynısı benim başıma geldi dokunmatik kırıldı ekranı değiştirdim orjinal ekran taktırdım fakat mesaj yazarken falan çok donma yapıyor telefonu kapatıp açtığımda biraz düzeliyor sonra tekrar başlıyo... test uygulamalarıyla dokunmatik testi yapıyorum hiç bi sorun çıkmıyo ama kullanırken donukluk yapıyo dokunmuyo bazen anakartla alakalı falan bişey olabilirmi darbeden dolayı bi parça arızalanmış olabilirmi?
Sn. Kullanıcı cihazınızı tarafımıza ulaştırmanız durumunda cihaz üzerinde arıza tespitini yaparak tarafınıza bilgi verilmektedir. Ekranınız arızalı olması durumunda ekran değişim ücreti 280 TL'dir.
sony xperia z2 ekran kilidi gökhan uca 27.05.2016 00:00:00
konuşurken ekran kararıyor fakat ekran kilitlenmiyor, yani sensör devreye giriyor ekran kararıyor fakat yine ekrana dokunduğunuzda yukarıdaki bildirimler çubuğu aşağı iniyor veya menüye girebiliyorsun (konuşma yaparken). birde çift tıkla ekran açma fonksiyonu açık olmasına rağmen çalışmıyor yani kapalı iken çift tıkla telefonu açamıyorum. bu iki sorun arasında muhtemelen bir bağlantı vardır. iyi çalışmalar.
Sn. Kullanıcı cihazınızın onarım ücreti 70 TL'dir.
Tamir maduru Ayşe Hilal Ezber 30.01.2016 00:00:00
Merhaba,Sony Xperia Z2 model telefonumun ekranı çatladı ve dokunmatiği bozuldu.Telefon tamircisinde yaptırdım kırılmaz cam da taktı.(!) ama şimdi dokunmatiği beter oldu mesaj yazmakta oldukça zorlanıyorum bir kaç defa dokunmam gerekiyor.Sizce bunun sebebi nedir nasıl ve ne kadara giderebilirsiniz
Sn. Kullanıcı cihazınızın ekranı arızalı olma ihtimali yüksek ekran fiyatı 280 TL'dir cihazınızı tarafımıza ulaştırmanız durumunda arıza tespiti yapılarak tarafınıza detaylı bilgi verilmektedir.