SONY XPERİA Z3

Tüm SONY marka ürünlerinizde Ekran değişimi, sıvı temas onarımı ve anakart tamiratı uzman kadromuz tarafından yapılarak sizlere profesyonel çözümler sunuyoruz.  

FORUM

Foruma konu açarak, sorularınızın cevabını sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz. Foruma açılan tüm konular site yöneticisi tarafından onaylandıktan sonra yayına alınmaktadır. Foruma konu açabilmek için lütfen sizden istenilen bilgileri eksiksiz olarak doldurunuz. Daha önce açılmış olan konuları görebilmek için sayfayı aşağı doğru sürükleyiniz.

ŞEBEKE ÇEKMİYOR Alican Erdinç 5.05.2016 00:00:00
Merhabalar telefonumun ekranı kırıldı kasko şirketine yolladım değiştirdiler ve hoparlörü patlaktı değiştirmişler fakat yan kasa tam oturmamış bir şekilde geldi yeniden yolladım ve ışık sızması vardı ve şebeke sorunu olduğunu gördüm sim kartını takıyorum okuyor ama şebeke yok sinirlendim ve o ışık sızmasını fotoraf halinde çıkartıp fotorafları telefon ile servise yolladım ana kartında bir sıkıntı olduğunu söylüyorlar şebeke sorununun ana kartla bir alakası var mıdır ?
Sn. Kullanıcı şebeke problemi birçok nedenden kaynaklanmaktadır. Cihazınızı tarafımıza ulaştırmanız durumunda arıza tespitini yaparak tarafınıza bilgi verebiliriz.
Z3 sıvı teması sim kart okumaması Bora Yalçın 14.03.2016 00:00:00
Merhabalar bundan yaklaşık 6 ay önce telefonum denize düştü ve kapandı bende tüketici hakem heyetine başvurarak davacı oldum ama 7 ay geçmesine rağmen hala bir yanıt yok en sonunda sinirlenip dün telefonun arka kapağını açtım biraz inceledim ve kameranın alt bölümünde nohut kadar bi oksitlenme olduğunu gördüm diş fırçası ile biraz gidermeye çalıştım sonra topladım telefonu açıldı ama şuan sim kartı görmüyor sebebi sizce nedir yardımcı olabilir misiniz?
Sn. Kullanıcı cihazınızı tarafımıza ulaştırmanız durumunda arıza tespitini yaparak tarafınıza bilgi verebiliriz.
wifi hulya kundala 11.03.2016 00:00:00
telefonumda wifi sorunu yaşıyorum wifi bağlanmıyor
Sn. Kullanıcı cihazınızın modelini belirtmeniz durumunda yardımcı olabiliriz. 0216 314 43 65